Скло в інтер’єрі

l1

Інтер’єрне скло тільки на вигляд тендітне: сучасні технології роблять його міцнішим та безпечнішим.

Завдяки сучасному високотехнологічному обладнанню й багаторічному досвідові фахівців на виробництві, реалізовано проєкти з різним ступенем складності, спільно з дизайнерами, архітектурно-будівельними організаціями, виробниками та переробниками архітектурного скла, виробниками фасадних світлопрозорих конструкцій.

Група компаній «Оріон Глас» надає широкий асортимент світлопрозорих конструкцій зі скла, пропонує різні технології оброблення безпечного скла. Різноманітність технологій оброблення та досягнута при цьому прозорість і гра світла дає змогу отримувати різноманітне скло для використання в інтер’єрі та екстер’єрі.

Застосування безпечного скла в інтер’єрі:

Скло торговельно-промислового призначення


                                                          

Технології загартовування та молірування скла, використання шовкотрафаретного друку на склі дають змогу створювати гнуті й плоскі вироби із загартованого скла для серійного виробництва торговельного обладнання. Зі скла виготовляють не тільки популярні вітрини та прилавки, але й широкий асортимент комплектувальних (елементів), що їх використовують як додаткові аксесуари в комплектації стелажів для побутової техніки.

Наявний досвід і практика виробництва цих виробів стали основою довгострокового партнерства з провідними українськими виробниками торговельного обладнання та побутової техніки (холодильних вітрин, холодильників, газових плит).

Звертатися з питань замовлення та консультації:  т.: +38(04741)2-12-29, моб. +38(067)472-41-56, email: steklo7@orionglass.com.ua