Склопакети з декоративною палітуркою

n_paket

Декоративні палітурки (шпроси) – це проміжні вертикальні і горизонтальні алюмінієві планки склопакета, закладені між стеклами, для декоративного оформлення віконної конструкції. Установлені як усередині, так і зовні склопакета, вони ділять поверхню вікна, імітуючи традиційну віконну конструкцію.

Внутрішні шпроси, або «розкладку» всередині склопакета встановлюють безпосередньо під час його виробництва.

Зовнішні шпроси – це декоративний елемент вікна, який має вигляд планки, установленої на склопакет зовні, що надає вікну різних зображень та формує індивідуальний стиль. За допомогою зовнішніх шпросів постає малюнок за різними ескізами, що можливо завдяки переплетенню тонких планок, приклеєних до склопакета. Шпроси добирають під колір вікна, що створює цілісну конструкцію.

шпросШпроси для склопакетів можуть бути широкими, вузькими, прямими та фрезерованими, вигнутими у вигляді дуги або кола, їх можна з’єднувати під різними кутами, створюючи різноманітні фігури (сонце, зірки тощо).

За допомогою шпросів можна розділити скло довільно – симетрично, асиметрично, на два і більше однакових полів або на декілька секторів неправильної форми..

Переваги шпросів:

  • Декоративна прикраса. За допомогою шпросів можна увиразнити індивідуальність об’єкта.
  • Посилене кріплення. Завдяки унікальній міцності, шпроси здатні укріпити значну площу вікна.

Замовити послугу чи продукт