Структура компанії

  • | Orionglass

   Група компаній «Оріон Глас» об’єднує виробничі підприємства, спеціалізовані на промисловому обробленні скла.

   Підприємства компанії є виробниками безпечного скла й скляної продукції для будівельної та автомобільної промисловості. Виробничі майданчики розташовані в м. Шпола Черкаської обл., м. Черкаси. Представництва компаній відкриті у м. Києві та м. Запоріжжі.

   Завод «Оріон Глас» розташований у м. Шпола Черкаської обл., він має розвинену інфраструктуру: адміністративні будівлі, виробничі цехи, вантажно-розвантажувальне обладнання, склади сировини та готової продукції. Виробничі комплекси оснащені найсучаснішим обладнанням провідних світових виробників, що забезпечує широкий спектр послуг у промисловому обробленні скла.

   Виробництво оснащене:

   Високопродуктивними автоматизованими лініями із загартовування скла. Особливістю цих ліній є можливість проводити загартовування як плоского, так і молірованого (гнутого) скла.

   Комплексом обладнання для виготовлення багатошарового ламінованого скла (триплекс) із використанням загартованого, багатофункційного та іншого сучасного скла.

   Лініями з автоматичним збиранням склопакетів австрійської фірми Lisec. Автоматизовані лінії виробництва склопакетів дають змогу виробляти склопакети, архітектурні склопакети складних форм, склопакети для структурного засклення.Комплексом  высокоточного обрабатывающего многофункционального оборудования с числовым программным управлением, которые  позволяют производить  широкий спектр различных видов обработки стекла: резки, шлифовки, гравировки, полировки, притупление кромки, сверление отверстий.

   Високоякісним обладнанням для виробництва декоративного скла, а саме: емальованого скла (стемаліт), скла з кольоровим цифровим друком. На підприємстві застосовують промисловий цифровий принтер із використанням новітньої технології цифрового друку керамічним кольоровим чорнилом на склі, а також інноваційну валкову машину для фарбування склокерамічною фарбою всіх представлених на ринку типів листового скла.

   Для забезпечення різними видами сировини й доставлення всіх видів готової продукції завод має власний автопарк, що охоплює як машини з високою вантажопідйомністю, зокрема автомобілі для перевезення великогабаритного скла (JUMBO-розмірів), так і спеціальний транспорт для перевезення малогабаритних вантажів.

   Стабільно високу якість продукції забезпечує багаторівнева система контролю на всіх стадіях виробництва. На території заводу розташована лабораторія, акредитована в Державному комітеті України зі стандартизації, метрології та сертифікації, яка має необхідне технічне оснащення для проведення випробувань, що засвідчує якість випущеної продукції.

  • | Orionglass

   Завод склопакетів «Оріон Глас» – це динамічний комплекс із виготовлення та збирання склопакетів, розташований у м. Черкаси. Виробництво оснащене високотехнологічним обладнанням, яке дає змогу виробляти продукцію, що відповідає європейським стандартам якості.

   Основний напрям діяльності компанії – виготовлення та продаж склопакетів для виробників сучасних вікон і фасадів, організацій, що займаються капітальним будівництвом.

   Виробництво оснащене автоматизованими лініями, що дають змогу виробляти склопакети будь-якого рівня складності, зокрема й склопакети для структурного засклення з використанням різних стекол. Залучення високоточного спеціалізованого устаткування, зокрема для видалення м’якого низькоемісійного напилення по периметру скла, забезпечує максимальну якість склопакетів з енергозберігальним склом.

   Уся вироблена продукція проходить повний набір тестових випробувань у власній ліцензованій лабораторії. Висока якість продукції підтверджена відповідними сертифікатами та протоколами випробувань.

  • | Orionglass

   У 2012 році відкрито новий виробничий майданчик Групи компаній «Оріон Глас» – завод для перероблення скла. Виробництво розташоване в м. Черкаси.

   Унікальний комплекс обладнання, яким оснащений новий завод, дає змогу розв’язувати низку завдань із промислового перероблення скла, а також випускати технологічно складні вироби з безпечного скла.

   Виробництво оснащене:

   піччю Tamglass Pro E для загартовування скла, що вможливлює загартовування найрізноманітніших видів сучасного скла, зокрема й з енергозберігальним покриттям;

   автоматизованою лінією для роботи з Jumbo-склом, яка призначена для переміщення й нарізання великогабаритного скла, а також для нарізання й розламування багатошарового скла – триплексу;

   комплексом оброблювального обладнання для шліфування, полірування та свердління скла.

Замовити послугу чи продукт