Оброблення скла

На виробництві впроваджено широкий спектр різних видів оброблення скла – шліфування, полірування, притуплення крайки, свердління отворів, створення різноманітних фігур зі скла.

резка

Розкроювання та різання листового, ламінованого скла.

Розкроювання та різання листового й ламінованого скла (триплекс) – основа будь-якого підприємства з його перероблення. Можливості устаткування, застосовуваного на цьому етапі виробництва, визначають якість кінцевого продукту й терміни його виготовлення.

Компанія використовує найсучасніше обладнання, що дає змогу успішно виконувати поставлені завдання. Листове й ламіноване скло розкроюють на 6-ти лініях для різання скла, можливе кроєння складних геометричних фігур та автоматичний розлом на осях X-Y-Z, зняття «м’якого» низькоемісійного напилення по периметру скла, а також опція для різання триплексу. Обладнання від світових виробників виробничих ліній для скляної промисловості надане компаніями «Intermac» (Італія), «P. LISEC» (Австрія):

  • комбінований стіл для різання монолітного скла та триплексу моделі GFB 60/30 VB 45 RE P.Lisec
  • столи для розкроювання з ЧПУ Genius від компанії Intermac

резкаОброблення крайки скла.

Оброблення крайки скла є важливим етапом виробництва, що визначає якість готового виробу і впливає на виконання подальших технологічних операцій.

Застосування компанією обладнання останнього покоління дає змогу досягати найвищої якості продукції. Крайку скла обробляють на лініях компанії Intermac (Італія), Z. BAVELLONI» (Італія).

Baveloni

Свердління отворів.

Свердління отворів у склі – важлива й складна технологічна операція. Точні координати отворів, їхні розміри та якість оброблення впливають на роботи з монтажу кріпильної фурнітури й на термін використання виробу. Для виконання цих вимог на підприємстві застосовують верстати для свердління скла фірми «Z.Bavelloni» (Італія).

резкаВисокоточне комплексне оброблення.

Під час виготовлення виробів складної форми проводять комплексне оброблення, що охоплює:

  • шліфування та полірування зовнішніх і внутрішніх крайок виробів
  • шліфування та полірування фацету
  • гравіювання на склі
  • фрезерування і свердління отворів
  • написи алмазною свічкою

Для виконання цих операцій застосовують багатоцільові оброблювальні центри із цифровим програмним управлінням Master 23, 35, 43 виробництва компанії Intermac (Італія), а також свердлильно-фрезерувальну установку Francesca 16M 1600 FORVET (Італія).

Унікальна свердлильно-фрезерувальна установка Francesca 16M 1600 FORVET, оброблювальний центр із системою ЧПУ, призначена для свердління, зенкування та фрезерування плоских скляних листів (3–25 мм), зокрема й непрямокутних листів. Система вирізає прямі пази в скляній заготовці по осях X або Y, шляхом інтерполяції осей можна отримати будь-яку форму лінії. Продумана конструкція станка, якою завжди відрізняється продукція компанії Forvet, передбачає відкритий передній кінець. Якщо інші подібні прості пристрої для свердління не можуть обробляти скло, що перевищує заданий розмір за шириною, то FC 1600 може обробляти заготовку, ширина якої перевищує розмір станка.

Устаткування дає змогу збільшити продуктивність виробів дверної групи, охоплюючи й внутрішні перегородки зі скла.

Замовити послугу чи продукт