Броньовані склопакети (триплекс)

Броньовані склопакети різняться функційним призначенням і можуть бути стійкими до зламу і куленепробивними. Кожен із цих класів диференційовано ще на кілька видів броньованого скла відповідно до призначення та ступеня захищеності.

Насамперед ідеться про склопакети, стійкі до злому й призначені запобігати проникненню в приміщення через вікно (склопакети витримують удари сокири та молота до 70 разів і більше, залежно від класу захисту).

Удароміцні склопакети виготовляють із багатошарового чи загартованого скла або на його поверхню наносять спеціальну плівку, яка під час удару перешкоджає уламкам розлітатися по приміщенню. Ударостійке скло призначене для захисту зовнішніх вікон, зовнішніх та внутрішніх засклених дверей і перегородок приміщень банків, операційних кас, магазинів, музеїв, виставок, аптек тощо.

Формула скла для ударостійких склопакетів: (ESG4-16-4).(ESG4-16-ESG4).(ESG4-16-3.3.1.)(ESG4-10-4-8-3.3.1.).***

Бронескло (кулестійке скло) являє собою багатошарове скло, листи якого склеєні між собою полімерними плівками. Товщина такого скла може досягати 80 мм і більше, причому саме скло залишається ідеально прозорим.

Броньовані склопакети надійно захищають приміщення:

  • від несанкціонованого проникнення
  • вогнепальної зброї
  • уламків боєприпасів вибухової дії

Клас захисту броньованого склопакета визначають залежно від зброї:

  • СПБО-1, клас стійкості СК-1 (захист від пістолета Макарова)
  • СПБО-2, клас стійкості СК-2 (захист від пістолета Токарева)
  • СПБО-3,клас стійкості СК-3 (захист від автомата Калашникова, АК-74)
  • СПБО-4-2, СПБО-4-3, клас стійкості СК-4 (захист від кулемета Калашникова, гвинтівки СВД)

Продукція сертифікована згідно з вимогами державних стандартів України ДСТУ 4546:2006 і ДСТУ 4547:2006, які відповідають європейським стандартам EN 1063:1999, MOD та EN 1522:1998, MOD у ТОВ «Центр сертифікації банківського обладнання, споруд безпеки та засобів захисту».

Броньоване скло сертифіковане Центром сертифікації банківського обладнання й соответствует ДСТУ 4546:2006 ГСТУ 78.11.002-1999.

Захисне скло (ударостійке, кулестійке, броньоване скло) сертифіковане Державним центром сертифікації засобів охоронного призначення при МВС України.

Замовити послугу чи продукт