Автомобільне скло


Предметом гордості компанії «Оріон Глас» є партнерство з вітчизняними виробниками автомобільної промисловості, отже, підприємство робить свій внесок у розвиток машинобудування в Україні.

Один із головних напрямів промислового перероблення скла на підприємстві – виготовлення безпечного багатошарового та загартованого скла для транспортних засобів.

Транспортне засклення – один із пріоритетних напрямів розвитку компанії.

 

LAZ LAZ2 LAZ

Група компаній «Оріон Глас» має багатий досвід виробництва скловиробів для засклення автомобільного, громадського, залізничного, а також водних видів транспорту.

Особливістю виробництва безпечного скла для транспорту є чітке дотримання параметрів, передбачених для такого виду виробів зі скла. Усі вироби проходять жорсткий контроль вимог безпеки, випробування на міцність, а також відповідності міжнародним стандартам якості.
Поряд із високими вимогами до якості скла для транспортних засобів на виробництві, важливим є не тільки безпечне руйнування скла, а й характеристики, що стосуються світлопропускання та відсутності оптичних спотворень.

Технічні можливості виробництва:

  • Гнуте багатошарове безпечне скло для наземного транспорту випускають максимального розміру 2850Х1950 mm ,          спроможності обладнання дають змогу 3000х2000 mm
  • Плоске загартоване скло для наземного транспорту випускають максимального розміру 1900х2200mm ,                               потенціал обладнання вможливлює 2400х4400 mm

Висока якість безпечного скла для транспорту дала змогу компанії «Оріон Глас» стати основним постачальником скловиробів для головних автомобільних і транспортних конвеєрів України, а саме:

 

Захисне скло (куленепробивне) для транспорту
Завод «Оріон Глас» – високотехнологічне виробництво броньованого, ударостійкого та спеціального скла.

Продукція заводу гарантує безпеку за сучасними стандартами – куле- та вибухостійкістю, що підтверджують регулярні випробування з отриманими сертифікатами відповідності.

Підприємство розробляє і випускає куленепробивне скло для автомобілів, яке застосовують на транспортних засобах різного типу:


  • автомобілях служб охорони
  • кур’єрських та інкасаторських служб
  • автомобілях, використовуваних для потреб армії
  • автомобілях приватних осіб

Компанія «Оріон Глас» орієнтована на задоволення попиту на «вторинному» ринку автомобільного скла. Намагаючись зробити автоскло доступнішим для кінцевих споживачів, компанія активно розвиває дистриб’юторську мережу. Офіційні представництва компанії в м. Києві, м. Запоріжжі, м. Шполі Черкаської обл. пропонують оптом і в роздріб автомобільне скло з маркуванням на весь модельний ряд вироблюваних на вітчизняних машинобудівних заводах видів транспорту, а саме: громадського, залізничного, сільськогосподарського, автомобільного (легкового), вантажного, а також на певний модельний ряд іномарок.

Вторичный рынок

Компанія пропонує співпрацю з оптовими компаніями автомобільного скла на вторинному ринку, зацікавлена в розширенні географії постачання продукції та відкрита для взаємовигідного партнерства.

Інтернет-магазин автоскла для пасажирського, комерційного транспортуwww.orion-glass.com.ua

Завод у м. Шпола: моб.+38(067) 470-33-03 email: gans@orionglass.com.ua

моб. +38(067) 470-65-52 email: kom7@orionglass.com.ua

моб. +38(067) 472-41-56 email: kom5@orionglass.com.ua

Представництво (склад) у м. Київ:

+38(063)2363985- відділ продажу

email:ai.orionglass@gmail.com

Представництво в м. Запоріжжя: моб. +38(068)575-99-66
email: zp@orionglass.com.ua