Про компанію

zavod«Оріон Глас» – найбільша компанія на ринку України, що являє собою групу високотехнологічних підприємств із промислового перероблення скла, виробництва скловиробів і склопакетів для використання в будівництві, транспортному машинобудуванні, виробництві меблів, торговельного та промислового обладнання, в оформленні інтер’єрів та в інших сферах. Сучасне обладнання, інноваційні технології та досвідчений інженерно-технічний персонал є запорукою високої якості продукції, яку пропонують під торговельною маркою «Оріон Глас». Завдяки цьому продукція підприємства добре відома не лише на українському ринку, а й у країнах ближнього та далекого зарубіжжя.

Місія компанії – випускати якісну, високотехнологічну, безпечну продукцію зі скла, що відповідає сучасним національним та міжнародним стандартам.

Цілі компанії – забезпечення розвитку бізнесу завдяки послідовній реалізації інвестиційної стратегії:

 • Інвестування в розширення виробничих потужностей, придбання нових виробничих ліній та модернізація наявного обладнання
 • Упровадження в процес виробництва новітніх технологій та випуск нових видів продукції
 • Постійне вдосконалення системи якості
 • Підвищення професійного рівня працівників
 • Збереження та розвиток престижу підприємства на освоєних ринках збуту.

Клієнти

Клієнти – основа успіху та розвитку компанії. Пріоритетні завдання – будувати взаємини з клієнтами на засадах довіри, довгострокової співпраці, поваги та виконання взаємних зобов’язань.

Накопичуючи досвід та вдосконалюючи технології, посилюючи контроль за якістю та розширюючи спектр нових видів продукції, компанія прагне максимально задовольнити потреби клієнтів.

Співробітники

Наша головна рушійна сила – це команда однодумців, які об’єднані загальною корпоративною культурою та розділяють ключові цінності компанії.

Корпоративний дух заснований на загальних цілях, цінностях і стандартах роботи.

Компанія цінує у своїх працівниках високий професіоналізм, орієнтованість на досягнення результатів, ініціативність, здатність до навчання та практичного використання отриманих знань, а також відданість корпоративним цінностям і традиціям.

Дякуємо всім співробітникам за внесок у розвиток діяльності Групи компаній «Оріон Глас»!

Наші переваги
  • АСОРТИМЕНТ

   Асортимент продукції повністю задовольняє інтереси споживачів і нараховує понад 3000 найменувань продукції, зокрема й вироби з плоского, гнутого загартованого скла «сталініт», емальованого скла «стемаліт», загартованого скла з різними техніками декорування, а також плоского та гнутого безпечного багатошарового скла «триплекс». Завдяки технології триплексації виготовлено захисне багатошарове скло: ударостійке, броньоване скло.

  • ЯКІСТЬ

   Якість продукції забезпечена багаторівневою системою контролю на всіх стадіях виробництва: від вхідного контролю сировини до контролю якості готового продукту. Стабільність системного підходу до управління якістю підтверджена міжнародним сертифікатом ISO 9001:2008. На території заводу розташована лабораторія, акредитована в Державному комітеті України зі стандартизації, метрології та сертифікації. Вона має необхідне технічне обладнання для проведення випробувань, що засвідчує якість виробленої продукції.

  • ЛОГІСТИКА

   Для забезпечення різними видами сировини й для доставлення всіх видів готової продукції завод має власний автопарк, що включає як машини з високою вантажопідйомністю, зокрема й автомобілі для перевезення великогабаритного скла (JUMBO-розмірів), так і спеціальний транспорт для перевезення малогабаритних вантажів. Весь автотранспорт оснащений спеціальними пристроями для безпечного перевезення скла та скловиробів. 

  • ІННОВАЦІЇ

   Компанія «Оріон Глас» прагне бути лідером у сфері інноваційних технологій, упроваджує інноваційні продукти в галузі архітектурного скла. Завдяки використанню у виробництві передових технологій та матеріалів, команда висококваліфікованих інженерів і спеціалістів за підтримки власної дослідницької лабораторії розробила нову лінійку спеціальних видів скла – електрообігрівальне та смарт-скло.