Склопакети

Склопакети | Orionglass

Група компаній «Оріон Глас», використовуючи передові технології та обладнання світових виробників, пропонує склопакети для виробників сучасних вікон та фасадів, надає широкий спектр склопакетів найвищої якості, різної конфігурації та розмірів. Фахівці компанії виготовляють склопакети на сучасних автоматизованих лініях виробництва австрійського концерну Lisec – одного зі світових лідерів у сфері розроблення та продукування технологічного обладнання для виготовлення склопакетів.

Якість

На території заводу розташована лабораторія, що акредитована в Державному комітеті України зі стандартизації, метрології та сертифікації і має необхідне для проведення випробувань технічне оснащення, яке засвідчує якість виготовленої продукції.

Виробництво склопакетів сертифіковано за Національними стандартами України, Технические условия ГОСТ Б.В.2.7-107:2008 "Стеклопакеты клееные строительного назначения однокамерные типа СПО и двухкамерные СПД , энергосберегающие с аргоном ".

Технічні можливості виробництва:

 • Максимальний розмір виготовлення склопакетів – 2500×3500 мм
 • Максимальні розміри склопакета із загартованим склом – 2400×3500 мм
 • Максимальні розміри склопакета із триплексом – 2000×3500 мм

Види склопакетів, які виготовляє компанія «Оріон Глас»:

 • Однокамерні (два скла), ширина склопакета – 14–36 мм, залежно від товщини стекол і дистанційної рамки
 • Двокамерні склопакети (три скла), ширина склопакета – 24–60 мм, залежно від товщини стекол і дистанційної рамки
 • Виготовлення склопакетів для засклення структурних фасадів
 • Виготовлення склопакетів складної геометрії, зокрема й молірованих (гнутих) склопакетів
 • Ексклюзивні склопакети: броньовані склопакети / склопакети із застосуванням смарт-скла / склопакети із застосуванням електрообігрівального скла.

У виробництві склопакетів компанія «Оріон Глас» використовує високоякісне флоат-скло провідних світових виробників: AGC, Pilkington, Guardian, Saint-Gobain, Evroglass , Sisecamо.

Герметики: Sika , Polikad-M, Fenzi, Tremco

Дистанційні рамки: AluPro, TekMetal, Profilglass

Показати все
Склопакети
Енергозберігальні склопакети

Детальніше
Шумоізоляційні склопакети

Сучасні склопакети забезпечують відмінну шумоізоляцію приміщення за помірного рівня зовнішнього шуму. Однак іноді потрібен підвищений захист від зовнішніх шумів, особливо якщо вікна виходять на пожвавлені вулиці з інтенсивним транспортним потоком. Щоб зменшити рівень шуму, застосовують шумоізоляційні склопакети.

Детальніше
Структурні склопакети

На сьогодні структурне засклення – один із найперспективніших і найскладніших напрямів облаштування фасадів будівель та споруд. Водночас воно дає чудові можливості для втілення творчих фантазій архітекторів і дизайнерів, відповідає найвищим вимогам енергозбереження, звукоізоляції, безпеки та гарантує відчуття витонченості й легкості фасадів.

Детальніше
Броньовані склопакети (триплекс)

Вікна – вразливі місця будь-якого приміщення, тому варто брати до уваги те, що безпека будівлі залежить від міцності й надійності склопакетів. Броньовані склопакети гарантують надійний захист від будь-якої небезпеки, починаючи від несанкціонованого проникнення (злому) до дії вогнепальної зброї.

Детальніше
Склопакети з декоративною палітуркою

Декоративні палітурки в склопакеті розкривають безмежні можливості для архітекторів, проєктувальників та дизайнерів, створюють ексклюзивність та індивідуальність фасаду.

Детальніше
Нестандартні склопакети

Нестандартні вікна, маючи незвичайну форму, не тільки зберігають усі переваги склопакета, але і яскраво відображають архітектурну суть об’єкта. Вони увиразнюють індивідуальність та вміння знаходити нове у звичних речах.

Детальніше
Склопакети | Orionglass
Зворотній зв'язок
Склопакети | Orionglass
Наші переваги
  • Асортимент 

   Асортимент продукції повністю задовольняє інтереси споживачів і нараховує понад 3000 найменувань продукції, зокрема й вироби з плоского, гнутого загартованого скла «сталініт», емальованого скла «стемаліт», загартованого скла з різними техніками декорування, а також плоского та гнутого безпечного багатошарового скла «триплекс». Завдяки технології триплексації виготовлено захисне багатошарове скло: ударостійке, броньоване скло.

  • Якість

   Якість продукції забезпечена багаторівневою системою контролю на всіх стадіях виробництва: від вхідного контролю сировини до контролю якості готового продукту. Стабільність системного підходу до управління якістю підтверджена міжнародним сертифікатом ISO 9001:2008. На території заводу розташована лабораторія, акредитована в Державному комітеті України зі стандартизації, метрології та сертифікації. Вона має необхідне технічне обладнання для проведення випробувань, що засвідчує якість виробленої продукції.

  • Логістика

   Для забезпечення різними видами сировини й для доставлення всіх видів готової продукції завод має власний автопарк, що включає як машини з високою вантажопідйомністю, зокрема й автомобілі для перевезення великогабаритного скла (JUMBO-розмірів), так і спеціальний транспорт для перевезення малогабаритних вантажів. Весь автотранспорт оснащений спеціальними пристроями для безпечного перевезення скла та скловиробів. 

  • Інновації

   Компанія «Оріон Глас» прагне бути лідером у сфері інноваційних технологій, упроваджує інноваційні продукти в галузі архітектурного скла. Завдяки використанню передових технологій та матеріалів у виробництві, команда висококваліфікованих інженерів та спеціалістів за підтримки власної дослідницької лабораторії розробила нову лінійку спеціальних видів скла – електрообігрівальне та смарт-скло.