Декоративне скло

Декоративне скло створює особливу естетику в інтер’єрах та екстер’єрах. Його використовують для виробництва дизайнерських меблів, дверей та ін. Пропонуємо виготовлення художньо-обробленого скла, яке ви зможете купити безпосередньо від виробника за найкращими цінами. «Оріон-Глас» – це завжди відмінна якість продукції та сувора відповідність міжнародним стандартам.

Види декоративного скла

Важливий етап виробництва – виконання оздоблення, що потребує точності й акуратності. Для цього використовують сучасне обладнання, таке як планшетні пристрої для друку, ультрафіолетові лампи, піскоструменеві камери та ін.

Скло декоративне можна отримати такими способами:

  • травлення – нанесення малюнка методом порушення прозорості на певних ділянках скла, унаслідок чого частина поверхні стає матовою, і цей ефект може мати різний ступінь;

  • молірування – листове скло в процесі виробництва нагрівають і надають вигнутої форми з потрібним радіусом;

  • розпис на поверхні – для цього використовують фарби, від типу яких залежить стійкість малюнка;

  • піскоструменеве оброблення – метод, що надає склу матовість; можна використовувати трафарети, якщо потрібно матувати не всю поверхню;

  • використання плівкових технологій як найекономнішого способу декорування скла.

Яскравий приклад – вітраж, який можна спостерігати в оформленні дверей, вікон, фасадів меблів. Для його створення використовують склад, що виплавляє зображення за трафаретом. Декоративне оброблення може охоплювати застосування кількох технологій одночасно.

Де використовують скло

Вироби популярні для оформлення громадських будівель, фасадів, житлових приміщень. Декоративне скло застосовують для меблів, душових перегородок, сходових огорож, панелей оздоблення стін. Зі світлопрозорого матеріалу виготовляють плафони для світильників, кухонні фасади, різні предмети декору. Декоративні вставки з обробленого скла в міжкімнатних дверях мають стильний та витончений вигляд.

«Оріон-Глас» пропонує високоякісну продукцію для дизайну, меблевого виробництва, архітектури. Декоративні та інші види скла ви можете замовити оптом із доставкою в Києві та в інші міста України.

Замовити послугу чи продукт