Архітектурне скло

 test

Інноваційні матеріали здатні перетворити скло на високотехнологічний продукт, що має підвищену міцність та захисні функції, водночас зберігаючи прозорість та оптичні властивості.

Завдяки сучасним високотехнологічним рішенням в архітектурному заскленні можна поєднати естетичні якості скла й високі експлуатаційні характеристики. Сучасне скло дуже безпечне та міцне, що досягнуто за допомогою спеціальних технологій його оброблення, таких як триплексация й закалка стекла.

Безпечне скло використовують в архітектурі для засклення світлопрозорих будівельних конструкцій (віконних та дверних блоків, вітрин, елементів огорожі, структурного засклення фасадів тощо).

Найбільш об’єктивною причиною застосування безпечного скла є саме його властивості, зокрема те, що скло є безпечним стосовно людини в момент свого руйнування.

Аспекти безпеки

Обов’язковою сферою застосування безпечного скла є:

  • засклення дитячих установ (шкіл, дитячих садків, ясел)
  • засклення входів та вестибюлів будівель, де можливе велике скупчення людей (вокзали, будівлі аеропортів та ін.)
  • засклення в приміщеннях із підвищеною ймовірністю руйнування скла та небезпекою травматизму (спортивні зали, басейни); засклення, розташовані на висоті (зенітні ліхтарі, огородження балконів)

Безпека, енергоефективність, інноваційні технології – ключ до створення сучасних фасадів.

Напрям фасадного засклення є найбільш перспективним та затребуваним у роботі компанії.

Група компаній «Оріон Глас» приділяє значну увагу співпраці з операторами фасадного та віконного ринку, керівниками організацій, які провадять капітальне будівництво, архітекторами, а також монтажними групами. Новітні напрацювання компанії в галузі матеріалів та технологій безпечного скла відкривають перед архітекторами та будівельниками досяжні перспективи. Це особливо актуально з огляду на тенденції енергозбереження й енергоефективності в сучасному будівництві та враховуючи те, що енергозберігальні технології є одним зі стратегічних пріоритетів розвитку будівельного ринку.

Фахівці компанії накопичили унікальний багаторічний досвід розроблення й реалізації складних і нестандартних проєктів у галузі архітектурного засклення об’єктів. Постійне вдосконалення виробничих технологій дає змогу активно долучатися до формування сучасного вигляду міст у сфері засклення, а рішення, ґрунтовані на впровадженні останніх досягнень і технологій, надають принципово нового вигляду та функційності.