Виробництво

Виробництво | Orionglass

ДК «Оріон Глас» – це група високотехнологічних підприємств, які спеціалізовані на промисловому переробленні скла та подальшому виробництві скловиробів. Продукцію наших компаній використовують для виготовлення вікон, торговельного та промислового обладнання, засклення будівель, у машинобудуванні, оформленні інтер’єрів та ін. Наші заводи обладнані сучасною високотехнологічною технікою, яка дає змогу виробляти вироби, що відповідають стандартам якості.

Особливості виробництва

Група компаній «Оріон Глас» випускає:

 1. Загартоване скло. Загартування відбувається на чотирьох лініях, що дає змогу створювати як плоске, так і моліроване (гнуте) скло. Використано печі провідних виробників на ринку безпечного скла North Glass та Tamglass (Фінляндія).

 2. Триплекс і броньоване скло. Являє собою багатошарову конструкцію, що складається з декількох листів і прокладеної між ними PVB-плівки. Ми виробляємо плоский та зігнутий триплекс, розміри листів – до 3500×2000 мм, товщина – до 120 мм. Використовуємо плівку: DuPont (Франція), Trosifol (Японія).

 3. Емаліт. Для його виробництва застосовано машини від італійських виробників Gemata, Rollmac та Moltiglass, що дають змогу виконувати фарбування листів, емалювання та дизайнерський друк. Як сировину використано італійську склокерамічну фарбу Vitromail.

 4. Склопакети для вікон та дверей. У виробництві застосовано австрійську автоматизовану лінію P. LISEC, яка вможливлює виготовлення пакетів розмірами до 2500×3500 мм і товщиною до 120 мм. У них можна встановлювати загартоване чи ламіноване скло, можливе заповнення аргоном.

 5. Декоративне скло та шовкографія. Друк на внутрішньому і зовнішньому боці листів виконують за допомогою принтера GlassJet™, виробленого в Ізраїлі, а також керамічних фарб Heraeus, Johnson Matthey, Ferro. 

Також ГК «Оріон Глас» обробляє скло різними способами: шліфуванням, фрезеруванням, поліруванням, притупленням крайки та ін. Виконуємо свердління скла для створення отворів, наносимо різні декоративні фігури та ін.

Виробництво розташоване в містах Шпола, Черкаси та Запоріжжя. Наше представництво також працює в Києві. У нас є власна логістична служба, яка доставить ваше замовлення до будь-якого міста України..

Звертайтеся, наше виробництво готове виконати будь-які ваші замовлення в найкоротші терміни. Усі запитання можна поставити через форму на сайті, за телефонами найближчого відділу продажу або написати на e-mail.

Відео
video
Зворотній зв'язок
Наші переваги
  • Асортимент

   Асортимент продукції повністю задовольняє інтереси споживачів і нараховує понад 3000 найменувань продукції, зокрема й вироби з плоского, гнутого загартованого скла «сталініт», емальованого скла «стемаліт», загартованого скла з різними техніками декорування, а також плоского та гнутого безпечного багатошарового скла «триплекс». Завдяки технології триплексації виготовлено захисне багатошарове скло: ударостійке, броньоване скло.

  • Якість

   Якість продукції забезпечена багаторівневою системою контролю на всіх стадіях виробництва: від вхідного контролю сировини до контролю якості готового продукту. Стабільність системного підходу до управління якістю підтверджена міжнародним сертифікатом ISO 9001:2008. На території заводу розташована лабораторія, акредитована в Державному комітеті України зі стандартизації, метрології та сертифікації. Вона має необхідне технічне обладнання для проведення випробувань, що засвідчує якість виробленої продукції.

  • Логістика

   Для забезпечення різними видами сировини й для доставлення всіх видів готової продукції завод має власний автопарк, що включає як машини з високою вантажопідйомністю, зокрема й автомобілі для перевезення великогабаритного скла (JUMBO-розмірів), так і спеціальний транспорт для перевезення малогабаритних вантажів. Весь автотранспорт оснащений спеціальними пристроями для безпечного перевезення скла та скловиробів. 

  • Інновації

   Компанія «Оріон Глас» прагне бути лідером у сфері інноваційних технологій, упроваджує інноваційні продукти в галузі архітектурного скла. Завдяки використанню у виробництві передових технологій та матеріалів, команда висококваліфікованих інженерів і спеціалістів за підтримки власної дослідницької лабораторії розробила нову лінійку спеціальних видів скла – електрообігрівальне та смарт-скло.