Скло

Скло | Orionglass

«Оріон Глас» пропонує різні види скла: загартоване, гнуте, триплекс, емальоване, декоративне та інші. Група компаній виготовляє високоякісну продукцію для різноманітних сфер діяльності: будівництва, транспортного машинобудування, торговельного обладнання та створення інтер’єрів. Безпечне скло від виробника «Оріон Глас» – це гарантія якості та доступні ціни на вироби, що відповідають усім міжнародним стандартам. У нас ви знайдете широкий асортимент продукції та зможете замовити скловироби оптом і в роздріб.


Види скла та тонкощі виготовлення

Виготовляємо продукцію з листового скла, а тому пропонуємо клієнтам справді великий вибір. Таку сировину виробляють флоат-методом – наливом розплавленої маси. Цей спосіб забезпечує відмінну якість без оптичних спотворень. Прозорий лист має мінеральну основу, а готовий виріб виходить з ідеально рівною поверхнею.

Для виробництва скла використовують кварцовий пісок. Його плавлять, а для стійкості додають оксиди металів, на останніх етапах виготовлення наносять різне покриття. Готові елементи мають прямокутну форму, перед надходженням у продаж заготовки розрізають на елементи потрібних розмірів.

Замовити можна такі види скла:

 1. Загартоване. Має посилену міцність, під час його виробництва застосовують перепади температур для надання особливих властивостей. Елемент безпечний у разі пошкодження та термічно стійкий.

 2. Триплекс. Складається з кількох листів (можна використовувати, зокрема, і загартоване скло), які міцно скріплені між собою за допомогою полімерної плівки та пресування з високою температурою. Триплекс ударостійкий, він може в кілька разів перевищувати міцність звичайного скла.

 3. Емальоване. Продукція цього типу стійка до лужних та кислотних середовищ, вона міцна й відрізняється високими декоративними властивостями. Скло під час виробництва покривають шаром легкоплавкої керамічної фарби. Воно має широку сферу застосування, переважно його використовують для оздоблення приміщень та фасадів.

 4. Електрообігрівальне. Має спеціальне електропровідне покриття й підключене до електромережі. Скло актуальне в міжсезоння, коли активно застосовують обігрівальні прилади. Склопакет можна підключити до системи «розумного будинку» та використовувати його за розкладом.

 5. Декоративне. Матеріал має багато варіантів оформлення – матовість, візерунки, дзеркальна поверхня, тонована плівка та багато іншого.

 6. Гнуте чи моліроване. Його можна застосовувати в різних сферах – від виробництва транспорту до декорування інтер’єрів: це можуть бути архітектурні перегородки та вітрини, перила, ліфти, танцполи, карусельні двері й навіть басейни.

 7. Smart Glass – скло, що адаптується до умов подання енергії, рівня світла та температури. Такий матеріал змінює свої властивості, підлаштовуючись під зовнішнє середовище.

Крім того, пропонуємо купити листове скло оптом. Це вигідно для масштабного будівництва, проєктів зі скління фасадів, віконних, дверних отворів, вітрин. Його застосовують для виробництва столів, полиць, інших предметів інтер’єру. Допоможемо дібрати потрібний тип продукції різного призначення.

Якісне листове скло цінують будівельники, архітектори, дизайнери за відмінну теплоізоляцію, високий рівень естетики, безпечну експлуатацію. Це не лише практичне, а й стильне рішення.

Якщо потрібен великий обсяг продукції, ми допоможемо заощадити – деталі оптового постачання надасть менеджер. Товар сертифікований та відповідає вимогам технічних регламентів і стандартизації. Переконатися в цьому можна в розділі «Сертифікати та ліцензії».

«Оріон Глас» виробляє високотехнологічну сучасну продукцію і впроваджує інноваційні рішення власної дослідницької лабораторії. Ми надаємо гарантії на всі види виробів. Стосовно будь-яких питань телефонуйте, і наші консультанти допоможуть вам зробити замовлення продукції за необхідними параметрами.

Показати все
Скло
Загартоване скло
Загартоване скло | Orionglass Загартоване скло | Orionglass
Детальніше
Гнуте скло
Гнуте скло | Orionglass Гнуте скло | Orionglass
Детальніше
Триплекс
Триплекс | Orionglass Триплекс | Orionglass
Детальніше
Емальоване скло
Емальоване скло | Orionglass Емальоване скло | Orionglass
Детальніше
Електрообігрівальне скло
Електрообігрівальне скло | Orionglass Електрообігрівальне скло | Orionglass
Детальніше
Скло | Orionglass
Зворотній зв'язок
Скло | Orionglass
Наші переваги
  • Асортимент

   Асортимент продукції повністю задовольняє інтереси споживачів і нараховує понад 3000 найменувань продукції, зокрема й вироби з плоского, гнутого загартованого скла «сталініт», емальованого скла «стемаліт», загартованого скла з різними техніками декорування, а також плоского та гнутого безпечного багатошарового скла «триплекс». Завдяки технології триплексації виготовлено захисне багатошарове скло: ударостійке, броньоване скло.

  • Якість 

   Якість продукції забезпечена багаторівневою системою контролю на всіх стадіях виробництва: від вхідного контролю сировини до контролю якості готового продукту. Стабільність системного підходу до управління якістю підтверджена міжнародним сертифікатом ISO 9001:2008. На території заводу розташована лабораторія, акредитована в Державному комітеті України зі стандартизації, метрології та сертифікації. Вона має необхідне технічне обладнання для проведення випробувань, що засвідчує якість виробленої продукції.

  • Логістика

   Для забезпечення різними видами сировини й для доставлення всіх видів готової продукції завод має власний автопарк, що включає як машини з високою вантажопідйомністю, зокрема й автомобілі для перевезення великогабаритного скла (JUMBO-розмірів), так і спеціальний транспорт для перевезення малогабаритних вантажів. Весь автотранспорт оснащений спеціальними пристроями для безпечного перевезення скла та скловиробів. 

  • Інновації

   Компанія «Оріон Глас» прагне бути лідером у сфері інноваційних технологій, упроваджує інноваційні продукти в галузі архітектурного скла. Завдяки використанню передових технологій та матеріалів у виробництві, команда висококваліфікованих інженерів та спеціалістів за підтримки власної дослідницької лабораторії розробила нову лінійку спеціальних видів скла – електрообігрівальне та смарт-скло.